Izlet popodnevne grupe: Od Poljičke Republike do Jadra

Izlet popodnevne grupe

OD POLJIČKE REPUBLIKE DO JADRA

Posjetili smo danas kameniti kraj nekadašnje Poljičke Republike i u zavičajnoj kući – muzeju na trenutak zaronili u 600 godina povijesti drevne Poljičke Knežije. Nastavili smo prena izletištu, seoskom imanju Lučić, gdje su nas ljubazni domaćini proveli imanjem na kojem smo se upoznali sa nekim egzotičnim životinjama( emu, ljama, kamerunske ovce, himalajske koze) ali i našim domaćim ( magarci, konji, krave, kokoši…)

Nakon ručka kalorije smo trošili na seoskoj olimpijadi uživajući u potezanju konopa, skakanju u vrećama, nogometu….

Nastavili smo prema izvoru rijeke Jadro te posjetili nekadašnji tupinolom Majdan – sada preuređen u prekrasni interaktivni park i vrt! Bogat program, ispunjen dan, puno dojmova,puno dječjih osmjeha, igre i veselja.

Hvala Mariji Buzolić i Nives Adams na pomoći!❤️

Leave a comment